Přejít k hlavnímu obsahu

Podpořte krajinu

jako z pohádky

Do české půdy a vody dlouhodobě prosakují různé temné lektvary v podobě pesticidů a jejich všemožných kombinací. Nebezpečnost těchto koktejlů se netestuje. Zbytky pesticidů se navíc objevují na prahu našich domovů, v našich vlasech a na dětských hřištích.

Změňme přístup k naší krajině a bude se nám tu žít pohádkově.

Péče o naši zemi není žádný strašák.

#pohadkovakrajina

Dobrý sluha

špatný pán...

Od pesticidů se kdysi čekala pomoc ve zvýšení zemědělské produkce. Brzy se však projevila jejich temná stránka. Půda je vysušená, voda už není čistá a životadárná. Ale stejně jako v pohádkách, i my se můžeme společně vydat cestou ke šťastnému konci. Váš dar nám v tomto úsilí významně pomůže.

Pomozte nám

oživit krajinu svým darem

Hnutí DUHA společně s odborníky a odbornicemi a řadou podporovatelů a podporovatelek prosazuje jasné požadavky na šetrné hospodaření s lesy i zemědělskou krajinou. Svými penězi podpoříte pestré a odolné lesy plné života; zelené hradby ze stromů a remízků na polích pro hmyz a ptáky nebo snižování spotřeby pesticidů – jednoduše zdravou krajinu a s ním i zdravé jídlo a čistou vodu.

Podařilo se nám vybrat
41 700 Kč
z pohádkových
200 000 Kč

Staňte se

naším dalším hrdinou

Jak Váš

dar pomůže?

Práce Hnutí DUHA se neobejde bez pomoci lidí, jako jste vy. Zatímco lobbisté s tučnými rozpočty prosazují zájmy průmyslových podniků, my stojíme při vás. Proto potřebujeme vaši podporu. Prosazujeme změny dobré pro lidi i pro přírodu. To můžeme dělat, pokud je naše práce promyšlená a dlouhodobá. Jen díky tomu dosahujeme vytyčených cílů. Pravidelný měsíční dar je pro nás to nejcennější, co nám dáváte. Protože nám umožňujete lépe dopředu plánovat naši práci.

Telefon

608 283 490

Adresa
organizátora

Hnutí DUHA - Friends of the Earth Czech Republic
Údolní 33
602 00
Brno

E-mailový
kontakt:

Jana Vondrová
pratele@hnutiduha.cz